Mesai dışı poliklinik

İşim ve/veya özel sebeplerden mesai saatleri içinde hastaneye gelemiyorum. Size muayene olmak için ne yapabilirim? Mesai saatleri dışında hasta kabul ediyor musunuz?

Evet. Hafta içi belirli günlerde 17:00-20:30 arasında mesai dışı psikiyatri polikliniği hizmeti veriyorum. Mesai dışı poliklinik için ayrıntılı çalışma takvimime mesai dışı poliklinik başlıklı sayfadan ve aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki takvim her ayın ikinci yarısında bir sonraki ay için güncellenmektedir. Ayrıca herhangi bir görevlendirme, sağlık sorunu vb. sebeplerle poliklinik programı değiştiğinde en kısa sürede güncellenir.

Mesai dışı poliklinik hizmeti için randevu alabilir miyim?

Evet. Mesai dışı poliklinik hizmeti sadece randevulu hastalara verilmektedir. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden randevu alarak bana mesai dışında muayane olabilirsiniz. Bunun için telefonla 182 numaralı hattan veya internette MHRS vatandaş portalından randevu alabilirsiniz.

Mesai dışında randevusuz muayene olabilir miyim?

Hayır. Mesai dışı poliklinik hizmeti sadece randevulu hastalara verilmektedir. Daha önce düzenli olarak takip ve tedavilerini yaptığım hastalar kontrol için başvurmak istediklerinde mesai dışı poliklinik yaptığım akşamlar randevuların yoğunluğuna göre benimle görüşerek randevusuz muayene olabilirler. İlk kez başvuran ve daha önce düzenli takip ve tedavisini yapmadığım hastaların randevu alması gerekmektedir.

Mesai dışı poliklinik için muayeneler nerede yapılıyor? Randevu aldığımda ya da kontrol için geldiğimde hastanenin -1. katındaki psikiyatri polikliniğine mi gideceğim? 

Mesai dışı poliklinik hizmeti hastanemizin giriş katında, polikliniklerin ana giriş kapısından girdikten sonra hemen karşıda Çocuk Psikiyatrisi Polikliniğinin yanındaki Beyin Cerrahisi Polikliniği’nde yapılmaktadır. 

Mesai dışı poliklinikte muayene için hasta kaydını/girişini nereden yaptıracağım?

Acil Servis girişindeki hasta kayıt bankosundan randevu saatinizi söyleyerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Sonrasında acil servis içinden polikliniklerin olduğu giriş katına geçiş yapabilirsiniz. Kayıtla ilgili sorun çıkarsa lütfen kayıt bankosundaki görevliye Beyin Cerrahisi Polikliniği’ni aramasına rica ediniz.

Mesai dışı poliklinik işlemlerinde sorun yaşamamak için lütfen randevu saatinizden en az yarım saat önce hastaneye gelip kaydınızı yaptırınız.